Awans był blisko! Dzielny Kolping

Trzecia drużyna PKS-u Kolping Jarosław była bardzo bliska awansu do 2. Ligi. Nasi tenisiści stołowi w turnieju barażowym zajęli ostatecznie drugą pozycję, a w czarno-pomarańczowych barwach zadebiutował w tym sezonie menedżer klubu – Kamil Dziukiewicz.

Jarosławianie pokonali „Spektrum – Karpol” Słopnice 6:4. O sile naszej drużyny stanowiła mieszanka rutyny z młodością. Niezbędne doświadczenie zagwarantowali: Kamil Dziukiewicz i Konrad Zieliński a przebojowość dali zespołowi młodzi gniewni czyli Dawid Jadam oraz Szymon Brud.

Niestety jarosławianom nie udało się pokonać Olimpu Łęki Dukielskie. Podopieczni Kamila Dziukiewicza musieli uznać wyższość gości 6:4.

- Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z mojej drużyny. Pamiętajmy, że dzień wcześniej Dawid Jadam i Szymon Brud rozegrali turniej. Kolping pokazał się z dobrej strony i walczył do ostatniej piłeczki – to jest dla mnie najważniejsze – podsumował Dziukiewicz.

Do 2. Ligi awansowała drużyna Olimpu Łęki Dukielskie. Młodzi jarosławianie w przyszłym sezonie zdobywać będą doświadczenie w rozgrywkach 3. Ligi.