Brak meczy

Czas na LOTTO Superligę!

Po przerwie wakacyjnej wraca LOTTO Superliga tenisistów stołowych. W gronie faworytów do tytułu tradycyjnie znalazł się nasz jarosławski PKS Kolping FRAC. „Interesują nas tylko i wyłącznie najwyższe cele!” – zapowiada menedżer Kamil Dziukiewicz.
 
Wzmocnieni multimedalistą Mistrzostw Polski Danielem Górakiem oraz Chińczykiem Cheng Jingqi, czarno-pomarańczowi zainaugurują w najbliższy czwartek rozgrywki LOTTO Superligi. W hali MOSiR-u przy ul. Sikorskiego podopieczni Kamila Dziukiewicza podejmą Olimpię-Unię Grudziądz.
 
- Po kilku sezonach w elicie mogę zaobserwować jedną ważną prawidłowość. Jeśli chcesz być na szczycie w LOTTO Superlidze musisz mieć w składzie klasowego Polaka. W naszym przypadku wymieniliśmy Piotra Chodorskiego na Daniela Góraka. Ten ruch powinien nam dać skok jakościowy oraz możliwość większej rotacji składem – zapowiada opiekun Kolpinga FRAC, Kamil Dziukiewicz.
 
Faworytem czwartkowego meczu są jarosławianie. Bez względu na to w jakim składzie przyjadą goście z Grudziądza.
 
- W żadnym wypadku nie lekceważymy rywala, co nie zmienia faktu, że „na papierze” jesteśmy faworytem. Podkreślę raz jeszcze, że same nazwiska nie grają i ostatecznie wszystko zweryfikuje stół. Jestem przekonany, że w czwartek moi pingpongiści będą skoncentrowani i zmotywowani na 110% - przekonuje Dziukiewicz.
 
Spotkanie Kolpinga FRAC z Olimpią-Unią w czwartek, ze względu na duże zainteresowanie okolicznych szkół, zaplanowano na godz. 13:00. Wstęp wolny. 
 
Przypomnijmy, że cały czas trwają zapisy na bezpłatny wyjazd kibiców do Warszawy na imprezę „Pingpongowy PGE Narodowy” i zarazem 2. kolejkę LOTTO Superligi, w której czarno-pomarańczowi podejmą beniaminka z Kostrzyna nad Odrą.
 
Wszystkich chętnych kibiców prosimy o zapisy pod numerem telefonu 737-504-302 lub podczas meczu 12 września, w Klubie Kibica u Marka Gudzelaka.
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.