• 13 Kwi 2018 18:00
  • 01 Cze 2018 18:00
  • 15 Cze 2018 17:00

SUPER PARTNER FRAC!

Wieloletni partner PKS-u Kolping – Delikatesy FRAC wyróżniony prestiżową nagrodą! Podczas uroczystej gali Diamentowa Rakietka 2017, właściciel sieci odebrał statuetkę dla Super Partnera. W Warszawie obecny był także prezes jarosławskiego klubu i kapelan Polskiego Związku Tenisa Stołowego, ks. Prałat Andrzej Surowiec.

LOTTO Superliga podsumowała ubiegły sezon. W stolicy wyróżniono  przede wszystkim zawodników oraz Partnerów Najlepszej Ligi Europy. Uroczystość rozpoczął kapelan Polskiego Związku Tenisa Stołowego i zarazem sternik PKS-u Kolping, ksiądz prałat – Andrzej Surowiec. W swoim przemówieniu przede wszystkim zwrócił uwagę na wymiar duchowy w profesjonalnym sporcie.

W Warszawie nagrodzono także partnerów pingpongowej Superligi. Super Partnerem został właściciel Delikatesów FRAC, który od wielu lat wspiera jarosławskich tenisistów stołowych. Pamiątkową statuetkę odebrał doradca firmy, Jan Orzga. – W tym miejscu, chcielibyśmy bardzo podziękować za wszelką pomoc, którą otrzymujemy od naszego Partnera. Współpracujemy już od wielu lat i jest to bardzo owocne partnerstwo. Dla nas to wielka duma i zaszczyt, że możemy wspólnie tworzyć najlepszy klub na Podkarpaciu – powiedział Kamil Dziukiewicz, menedżer PKS-u i zarazem członek zarządu PZTS.

Teraz czas na nowe cele i wyzwania. Jarosławianie w tym sezonie chcą włączyć się do walki o mistrzowski tytuł.