prev
 • 02 Wrz 2018 18:00
  Raport
 • 07 Wrz 2018 18:00
  Raport
 • 29 Wrz 2018 18:00
  Raport
 • 14 Paź 2018 16:00
  Raport
 • 21 Paź 2018 18:00
 • 26 Paź 2018 18:00
next

Brzyska poza zasięgiem!

Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego i reprezentantka Parafialnego Klubu Sportowego Kolping bezkonkurencyjna w 1. Grand Prix Młodzików. W Krakowie podczas turnieju głównego tenisistka stołowa straciła seta i to dopiero w wielkim finale.
 
Kolejny turniej i kolejne zwycięstwo i to w doskonałym stylu. Tym razem Brzyska triumfowała w Krakowie podczas Grand Prix Polski Młodzików. Tenisistka stołowa rozpoczęła zawody z dużym animuszem pokonując 3:0 kolejno; Klarę Lemańską, Annę Cyrwus oraz Wiktorię Wróbel. Wszystkie zwycięstwa odniosła w przekonującym stylu. Nie tracąc ani przez chwilę kontroli, w mgnieniu oka zameldowała się w finale. W ostatnim spotkaniu Grand Prix spotkała się z Zuzanną Wielgos. Tym razem straciła seta, ale i tak pewnie triumfowała 3:1 (9, -10, 9, 5). – Bardzo się cieszę ze zwycięstwa. To wszystko co się ostatnio dzieje, moje ostatnie sukcesy, to nic innego jak tylko ciężka praca i wiele treningów. Teraz pora na powrót do Jarosławia i szczegółową analizę Grand Prix Polski – cieszy się Brzyska.
 
W Krakowie rywalizowali także młodzicy z Jarosławia. Chłopcom poszło nieco gorzej. Zarówno Dawid Jadam jak i Dawid Szczygieł odpadli w 1. rundzie turnieju głównego, a Szymon Brud nie wyszedł ze swojej grupy eliminacyjnej. – Pracujemy ciężko i sumiennie. Jestem przekonany, że moim zawodnikom brakuje gier o stawkę, bo na  sesjach treningowych ich gra wygląda zupełnie inaczej. Myślę, że w miarę upływu czasu ich gra podczas turniejów będzie o wiele lepsza. To tylko kwestia doświadczenia i cierpliwości. Jestem spokojny o dyspozycję chłopców – podsumował trener Mateusz Czernik.
 
Podczas Grand Prix Polski obecny był także członek Zarządu Polskiego Tenisa Stołowego, jarosławianin Kamil Dziukiewicz.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.