prev
 • 02 Wrz 2018 18:00
  Raport
 • 07 Wrz 2018 18:00
  Raport
 • 29 Wrz 2018 18:00
  Raport
 • 14 Paź 2018 16:00
  Raport
 • 21 Paź 2018 18:00
 • 26 Paź 2018 18:00
next

Opanowaliśmy PGE Narodowy!

Tenisiści stołowi PKS-u Kolping FRAC Jarosław świetnie zaprezentowali się w Warszawie podczas imprezy „Pingpongowy PGE Narodowy”. Anna Brzyska, która przyzwyczaiła kibiców do sukcesów wygrała w kategorii młodziczek, a Dawid Jadam zdobył srebrny medal!

Nigdy w historii Polskiego Tenisa Stołowego nie było takiej imprezy jak „Pingpongowy PGE Narodowy”. Sportowe serce Polski gościło tysiące amatorów, zawodników i największe gwiazdy tej dyscypliny. Jedną z imprez towarzyszących był turniej towarzyski. Zawodniczka Kolpinga i uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jarosławiu – Anna Brzyska była najlepsza w gronie 49. młodziczek. Pewnie triumfowała w swojej kategorii.

Dobrze zaprezentowali się też chłopcy. Na szczególne wyróżnienie zasłużył Dawid Jadam. Młody tenisista stołowy PKS-u dotarł do finału w kategorii żaków. Przegrał dopiero w finale ze świetnie dysponowanym Marcelem Błaszczykiem z Rawy Mazowieckiej. W rywalizacji młodzików, miejsca 5 – 8 zajął Szymon Brud.

W Warszawie, kibice tenisa stołowego pierwszy raz mogli zobaczyć w akcji nowy nabytek PKS-u Kolping FRAC Jarosław – Hou Yingchao. Chińczyk należał niegdyś do kadry narodowej, a indywidualnie był sklasyfikowany na 10. miejscu w rankingu światowej federacji. Doświadczony defensor to jeden z kandydatów na gwiazdę LOTTO Superligi. Na PGE Narodowym wystąpił w meczu Polska – Reszta Świata, a 17. października zadebiutuje w „czarno-pomarańczowych” barwach (transmisja meczu Unia AZS AWFiS Gdańsk – PKS Kolping FRAC Jarosław na www.superliga.com.pl – przyp. red.)

W stolicy, gościem honorowym był także Ambasador Szkoły Mistrzostwa Sportowego – Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski rozdał setki autografów, a nawet wystąpił w krótkim meczu pokazowym z mistrzynią paraolimpijską – Natalią Partyką.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.