prev
next

Świąteczne granie

Zawodnicy PKS-u Kolping FRAC znów powiększyli klubową gablotę z trofeami! Tym razem, z workiem medali, wrócili z Kraśnika. Tam zdominowali II Ogólnopolski Świąteczny Turniej Tenisa Stołowego!

Miniony weekend należał do jarosławskich pingpongistów, którzy udowodnili swoją klasę w Kraśniku. To właśnie tam towarzysko zagrali młodzi jarosławianie. – Każdy turniej, każda możliwość rywalizacji i grania jest lepsza niż trening. Tak po prostu jest, że dni powszednie przeznaczamy na trening i pracę, a weekendy to dla nas sprawdziany, tego co trenowaliśmy – tłumaczy menedżer PKS-u Kolping FRAC, Kamil Dziukiewicz.
 
Medale, dyplomy i okazałe puchary zdobyli: Anna Brzyska, która triumfowała wśród młodziczek, Dawid Jadam wygrywając kategorię żaków oraz Szymon Flaumenhaft – najlepszy w gronie skrzatów. Brązowy medal dorzuciła jeszcze Kinga Hawro, również wśród skrzatów. – Bardzo się cieszę z ich występu. Są młodzi, muszą dużo grać i rywalizować, bo wtedy uczą się najwięcej. My zapewniamy im optymalne warunki do treningu, a najlepszą nagrodą są właśnie te medale oraz ich uśmiechy na podium – cieszy się Dziukiewicz.
 
Obsada turnieju była doborowa, w Kraśniku rywalizowali przedstawiciele 10. Województw. Pojawili się nawet pingpongiści z Ukrainy.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.