prev
next

Zatówka na medal!

Dobrze zakończyły się Mistrzostwa Polski dla Patryka Zatówki. Zawodnik PKS-u Kolping FRAC zdobył dwa medale. Złoto w grze mieszanej oraz brąz w singlu!
 
To były bardzo dobre zawody w wykonaniu jarosławianina. W grze pojedynczej zatrzymał go dopiero późniejszy triumfator Jakub Dyjas. Wcześniej natomiast ograł asa Dartomu Bogorii Grodzisk Mazowiecki i zarazem obrońcę tytułu – Daniela Góraka 4:1.
 
- Jestem z siebie bardzo zadowolony. To były dla mnie dobre mistrzostwa, trafiłem z formą. Nie mam żadnego niedosytu. Miałem trudne losowanie, a mimo to mam medal, który bardzo mnie cieszy. Moja ciężka praca przynosi efekty, oby tak dalej! – cieszył się Zatówka.
 
W grze mieszanej sięgnął po złoty medal. Miksta stworzył z Julią Ślązak i razem z nią bronił mistrzowskiego tytułu. 
 
- Ten medal smakuje znakomicie, bo razem z Julią obroniłem mistrzostwo. Gra mi się z nią bardzo dobrze. Świetnie się rozumiemy przy stole. Gra z nią była ogromną przyjemnością – dodał Zatówka.
 
To nie koniec sukcesów PKS-u Kolping FRAC. Kamil Dziukiewicz został wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Menedżer jarosławian odpowiedzialny jest za sprawy organizacyjne.
 
- Uwielbiam nowe wyzwania. Mam już w głowie kilka pomysłów, które wcielę w życie. Jestem wielkim optymistą i już nie mogę się doczekać nowych zadań. Zrobię wszystko co w mojej mocy, by nasza dyscyplina była coraz bardziej popularna i trafiła do jeszcze większej rzeszy kibiców w naszym kraju – powiedział Dziukiewicz.
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.