prev
next

Gwiazdy "Mam Talent" w Jarosławiu!

Delfina & Bartek, zwycięzcy piątej edycji telewizyjnego show "Mam Talent" wystąpią podczas spotkania Polska - Chorwacja w Jarosławiu.

Kibice w Jarosławiu będą mogli liczyć na solidną dawkę sportowych wrażeń, które zapewnią tenisiści stołowi oraz na doznania artystyczne. O te z kolei postara się para Delfina & Bartek.

To duet akrobatyczny, działający od 2011 roku, który połączył pasje, sprawność fizyczną i zdobyte wcześniej umiejętności. - Jesteście prawdziwymi artystami. Patrzyłem na was jak zaczarowany! - komplementował Robert Kozyra.

Bartek to pięciokrotny Mistrz Polski Juniorów w Fitnessie Gimnastycznym Mężczyzn oraz Mistrz Polski Seniorów z 2016 roku. Ma także na swoim koncie 3 medale z Mistrzostw Europy oraz udział w Mistrzostwach Świata (IV miejsce).

Delfina natomiast może pochwalić się II miejscem na Mistrzostwach Świata i III miejscem na Mistrzostwach Europy w formacjach tanecznych.

Wspólnie wygrali 5. edycję telewizyjnego show "Mam Talent", a już we wtorek zobaczycie ich podczas spotkania Polska - Chorwacja w Jarosławiu.

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.