• 02 Wrz 2018 18:00
  • 21 Paź 2018 18:00
  • 26 Paź 2018 18:00

Derby w półfinale!

Jarosławscy tenisiści stołowi z przytupem zakończyli sezon zasadniczy LOTTO Superligi. W Warszawie w ekspresowym tempie rozgromili Spójnię 3:0 i przypieczętowali pierwsze miejsce w rozgrywkach. Jako lider przystąpią teraz do fazy play-off!

Podopieczni menedżera Kamila Dziukiewicza wywalczyli już minimum brązowy medal w LOTTO Superlidze. Apetyty w szeregach czarno-pomarańczowych są jednak znacznie większe. Klub celuje w złoto na jubileusz 20-lecia istnienia Parafialnego Klubu Sportowego Kolping.

Sezon regularny był imponujący w wykonaniu jarosławian. W LOTTO Superlidze, w 22. spotkaniach uzbierali aż 52 punkty! Doznali przy tym tylko 3 porażek! W pierwszym półfinale fazy play-off zmierzą się z Fibrain AZS Politechniką Rzeszów. W tym sezonie zawodnicy Kamila Dziukiewicza wygrywali Derby Podkarpacia dwukrotnie. W hali MOSiR-u było 3:0, a w Rzeszowie 3:2. To dobry prognostyk.

- Mogę zapewnić, że na pewno nie zlekceważymy rywala. Do spotkania i to w dodatku derbowego podejdziemy bardzo skoncentrowani i w najsilniejszym składzie. Nadal celujemy w złoto, a kibiców już teraz zapraszam do hali i proszę o gorący doping – mówi menedżer, Kamil Dziukiewicz.

Liderem jarosławian, który ma dać złoto Kolpingowi FRAC będzie Hou Yingchao. Chińczyk to gwiazda LOTTO Superligi największego formatu. Defensor zza Wielkiego Muru wygrał 16. pojedynków nie zaznając ani razu goryczy porażki! Takiego zawodnika w Polsce dawno nie było.

Przypomnijmy, że do fazy play-off LOTTO Superligi oprócz PKS-u Kolping FRAC zakwalifikowały się: Dekorglass Działdowo, obrońca tytułu - Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki oraz Fibrain AZS Politechnika Rzeszów.

Pierwsze mecze półfinałowe odbędą się 29. maja, a rewanże 1. czerwca.