prev
next

Polski Wojownik w drużynie Mistrza Polski

PKS Kolping FRAC Jarosław skompletował drużynę na przyszły sezon. Mistrzowie Polski podpisali kontrakt z Piotrem Chodorskim, który w ubiegłym sezonie reprezentował barwy Spójni Warszawa.
 
W stołecznym klubie popularny „Chodor” osiągnął obiecujący bilans: 12 zwycięstw i 11 porażek, co daje mu ponad 52% skuteczności. Polak ogrywał m.in.: Daniela Góraka, Wang Zhena, Pawła Fertikowskiego czy… Tomislava Pucara!
 
- To naprawdę dobry i obiecujący bilans. Byłem zaskoczony, kiedy pokonał naszego Tomislava Pucara, ale teraz liczę, że takie niespodzianki będzie sprawiał częściej. To taki Polski Wojownik, który bardzo pasuje do mojego składu – zapewnia menedżer podkarpackiej drużyny, Kamil Dziukiewicz.
 
Przypomnijmy, wcześniej z ekipą Mistrza Polski związali się: Hou Yingchao, Kou Lei oraz Tomas Konecny.
 
PIOTR CHODORSKI – SUKCESY
 
Brązowy medalista Mistrzostw Europy Kadetów w singlu (Praga 2005)
Wicemistrz Europy kadetów w deblu w parze z Patrykiem Chojnowskim (Praga 2005)
Złoty medalista w Młodzieżowych Mistrzostwach Czech Juniorów w deblu w parze z Pawłem Fertikowskim (Hluk 2006)
Złoty medalista Ogólnoposlkiej Olimpiady Młodzieży (Ostróda 2006) w grze pojedynczej i srebrny w deblu w parze z Jakubem Dorocińskim
Potrójny złoty medalista Polish Youth Open w Cetniewie (w grze pojedynczej, w deblu w parze z Chorwatem Borna Kovacem i w turnieju drużynowym) (2006)
Drużynowy Mistrz Polski w rozgrywkach ligowych z zespołem Odra Księginice (2006)
Mistrz Europy Kadetów (Sarajewo 2006) w grze podwójnej w parze z Chorwatem Borna Kovacem oraz ćwierćfinalista w grze pojedynczej
Srebrny medalista Mistrzostwach Polski Juniorów (Brzeg Dolny 2007) w deblu w parze z Kamilem Michalikiem
Srebrny medalista w turnieju z cyklu Global Junior Circuit w grze pojedynczej oraz srebrny w turnieju drużynowym (razem z Pawłem Fertikowskim i Patrykiem Chojnowskim) (Cetniewo 2007)
Srebrny medalista Mistrzostw Europy Juniorów w deblu w parze z Robertem Florasem (Praga 2009)
 

Polska Superliga Tenisa Stołowego. All rights reserved.